Copy LTCLRW4005-193
Copied Zkopírováno
Skladem
(Dostupné
37.45 m2)
K prohlédnutí
173 prodejnách
Máš nějaký dotaz?
Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vám všechny otázky
Slovník
Odpovíme vám co nejdříve to bude možné.
1-lamela
2-lamela
3-lamela
2-vrstvá podlaha
3-vrstvá podlaha
Kartáčování
Kročejový hluk
Mikrozkosená hrana 4V
Mikrozkosená hrana 4V je termín používaný pro speciální designový prvek u podlahových krytin nebo parket, který zahrnuje drobné zaoblené hrany na všech čtyřech stranách každé desky. Toto zaoblení vytváří efekt zdůraznění každé desky a dává podlaze dojem, že je složena z jednotlivých prvků. Mikrozkosená hrana 4V je obvykle používána u dřevěných podlah a pomáhá zvýraznit a zdůraznit každou jednotlivou desku, což může dodat podlaze atraktivní a autentický vzhled.
Moření
Nášlapná vrstva
Povrchová úprava
Rigidní podlaha
Soklová lišta
SPC minerální podlaha
Stěrka
Tepelný odpor
V-drážka
Vinyl klikový
Vinyl lepený
Vinylová podlaha
Zámkový spoj
Zátěžová třída
Kolekce
Technické parametry
Kolekce
Life Authentic Plank
Dřevina
Dub
Třídění
Čisté podlahy
V-drážka
Ano
Konstrukce
3-vrstvé
S podložkou
Ne
Značka produktu
Kährs®
Povrch
Ultra matný lak
Vzor
1-lamelový
Tloušťka
10 mm
Název produktu
Dub Saffron Plank
Povrchová úprava
Ultra matný lak, mořený do tmavě hněda, kartáčovaný, mikro zkosené hrany 4V
Rozměry
1980 x 193 mm
Artiklové číslo
LTCLRW4005-193
Typ podlahy
Dřevěná podlaha
Nášlapná vrstva
0.6 mm