KDO JSME?

Kdo jsme? Jsme rodinná firma zabývající se importem a prodejem podlah. Společnost KPP byla založena v roce 1993 a od počátku klademe důraz na kvalitní designové podlahy a výborný servis pro naše zákazníky.

Jsme hrdí na to, že již téměř 30 let dodáváme kvalitní podlahové krytiny do rezidenčních projektů

i komerčních prostor v České republice, na Slovensku i v Maďarsku.

Kratochvíl parket profi patří mezi přední dovozce podlahových krytin do České republiky, na Slovensko a Maďarsko. Společnost byla založena již v roce 1993 a od počátku se specializujeme především na prodej dřevěných parket. V současné době je naše portfolio již velmi široké, společným ukazatelem všech nabízených podlah je vysoká kvalita, perfektní design a ekologická výroba.

Jsme výhradním distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs. Zastupuje rovněž švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých laminátových, vinylových a ekologických podlah WINEO. KPP dále distribuuje tkaný vinyl belgického výrobce 2tec2, přírodní linoleum Marmoleum home od firmy Forbo, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i německé laminátové podlahy Classen. Kromě výše zmíněných nabízíme kompletní sortiment dřevěných, vinylových a SPC minerálních podlah naší privátní značky KPP. Samozřejmostí je kompletní škála doplňků k podlahám, čistících prostředků, chemie a pomůcek k montáži.

Sídlíme v Moravanech u Brna, kde se nachází také jeden z našich exkluzivních showroomů, naši další maloobchodní prodejnu Podlahy XXL můžete navštívit v centru Brna na ulici Heršpická. V Praze nás naleznete v interiérovém centru ve Vysočanech na ulici Poděbradská 1020/30, kde jsme nedávno otevřeli nový moderní showroom podlah. Prostřednictvím dceřiných společností v Bratislavě a v Budapešti působíme také na Slovensku a v Maďarsku.

Podlahy od společnosti KPP zdobí řadu reprezentativních budov, např. Grandhotel Pupp, Státní operu v Praze, brněnský Besední dům, české velvyslanectví v Berlíně, Vídni a Pekingu, Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR anebo Ústavní soud v Košicích. Podlahy dodané společností KPP jsou využívány v řadě rezidenčních projektů i komerčních prostorů v celé České republice i v zahraničí.

                    

Podporujeme sportovní kluby

Přispěli jsme na charitativní projekty