KDO JSME?

Jsme firma zabývající se importem a prodejem podlah. Naše společnost byla založena již v roce 1993 a od té doby jsme se podíleli na mnoho projektech a udělali jsme radost desítkám tisíc lidí.

S LÁSKOU PRODÁVÁME KVALITNÍ PODLAHY UŽ VÍCE JAK 27 LETKratochvíl parket profi patří mezi přední dovozce podlahových krytin do České republiky, na Slovensko a Maďarsko. Společnost byla založena již v roce 1993 a od počátku se specializujeme především na prodej dřevěných parket. V současné době je naše portfolio již velmi široké, společným ukazatelem všech nabízených podlah je vysoká kvalita, perfektní design a ekologická výroba.

Jsme výhradním distributorem kvalitních švédských dřevěných podlah od předního světového výrobce Kährs. Zastupuje rovněž švýcarského výrobce parket Bauwerk a značku německých laminátových, vinylových a ekologických podlah WINEO. Elastické podlahy na přírodní bázi rozšiřuje finská značka Upofloor. KPP dále distribuuje tkaný vinyl belgického výrobce 2tec2, přírodní linoleum Marmoleum Click od firmy Forbo, bytové PVC v rolích Tarkett, tvrzené vinyly z Holandska mFLOR i německé laminátové podlahy Classen. Kromě výše zmíněných nabízíme kompletní sortiment dřevěných, laminátových a vinylových podlah naší privátní značky 1FLOOR. Samozřejmostí je kompletní škála doplňků k podlahám, čistících prostředků, chemie a pomůcek k montáži.

Sídlíme v Moravanech u Brna, kde se nachází také jeden z našich exkluzivních showroomů, naši další maloobchodní prodejnu Podlahy XXL můžete navštívit v centru Brna na ulici Heršpická. V Praze nás naleznete v interiérovém centru Hanák Forum v Čestlicích, kde jsme nedávno otevřeli nový moderní showroom podlah. Prostřednictvím dceřiných společností v Bratislavě a v Budapešti působíme také na Slovensku a v Maďarsku.

Podlahy od společnosti KPP zdobí řadu reprezentativních budov, např. Grandhotel Pupp, Státní operu v Praze, brněnský Besední dům, české velvyslanectví v Berlíně, Vídni a Pekingu, Poslaneckou sněmovnu Parlamentu ČR anebo Ústavní soud v Košicích. Podlahy dodané společností KPP jsou využívány v řadě rezidenčních projektů i komerčních prostorů v celé České republice i v zahraničí.

                    

Podporujeme sportovní kluby

Pravidelně přispíváme na charitativní projekty