PL15500TXL
Zkopírováno
Na objednání - není skladem
173 prodejnách
Máš nějaký dotaz?
Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vám všechny otázky
Slovník
Odpovíme vám co nejdříve to bude možné.
Mikrozkosená hrana 4V je termín používaný pro speciální designový prvek u podlahových krytin nebo parket, který zahrnuje drobné zaoblené hrany na všech čtyřech stranách každé desky. Toto zaoblení vytváří efekt zdůraznění každé desky a dává podlaze dojem, že je složena z jednotlivých prvků. Mikrozkosená hrana 4V je obvykle používána u dřevěných podlah a pomáhá zvýraznit a zdůraznit každou jednotlivou desku, což může dodat podlaze atraktivní a autentický vzhled.
Kolekce
Novinkou v sekci ekologických podlah Purline je kolekce WINEO 1500 textile XL. Kolekce cílí na komerční prostory, pyšní se vysokou zátěžovou třídou 23/34/43 a je dostupná ve formátu XL dílců o rozměru 1000 x 500 mm a tloušťce 2,5 mm. Reprezentuje ji 6 designově zajímavých dekorů s jemně strukturovaným povrchem v imitaci koberce. Vybírejte z moderních odstínů šedé, béžové a modré.
Podlahové vytápění
Snadná údržba
Bez PVC
Vhodná do vlhkých prostor
Nízký kročejový hluk
Hřejivý povrch
Ekologické certifikáty
Ekologická podlaha
Pokládka lepením
PU vrstva
Ochrana proti UV záření
XXL formát
Šetrná ke kotníkům
Protiskluzná
Zátěžová třída
Zátěžová třída
Záruka dle záručních podmínek výrobce Windmöller
Technické parametry
Barva
Jiné barvy
Design
Design
V-drážka
Ne
Konstrukce
V dílcích lepená
S podložkou
Ne
Značka produktu
WINEO® Purline
Povrch
Jemně strukturovaný povrch
Tloušťka
2.5 mm
23/34/43
Název produktu
Oxford Denim
Povrchová úprava
Jemně strukturovaný povrch
Rozměry
1000 x 500 mm