RLC305SL
Zkopírováno
Na objednání - není skladem
173 prodejnáchVarianty
Máš nějaký dotaz?
Rádi Vám pomůžeme a zodpovíme Vám všechny otázky
Slovník
Odpovíme vám co nejdříve to bude možné.
Mikrozkosená hrana 4V je termín používaný pro speciální designový prvek u podlahových krytin nebo parket, který zahrnuje drobné zaoblené hrany na všech čtyřech stranách každé desky. Toto zaoblení vytváří efekt zdůraznění každé desky a dává podlaze dojem, že je složena z jednotlivých prvků. Mikrozkosená hrana 4V je obvykle používána u dřevěných podlah a pomáhá zvýraznit a zdůraznit každou jednotlivou desku, což může dodat podlaze atraktivní a autentický vzhled.
Kolekce
Podložka součástí podlahy
Podlahové vytápění
Snadná údržba
Vhodná do vlhkých prostor
Nízký kročejový hluk
Hřejivý povrch
Ekologické certifikáty
SPC minerální podlaha
Design stone
Zámkový spoj
Mikro zkosené hrany
PU vrstva
Ochrana proti UV záření
Šetrná ke kotníkům
Protiskluzná
Vhodné použití židlí s kolečky
Odolná
Zátěžová třída
Zátěžová třída
Záruka dle záručních podmínek výrobce Windmöller
Technické parametry
Barva
Tmavě šedá
Design
Kamenný
V-drážka
Ano
Konstrukce
V dílcích se zámkem
S podložkou
Ano (noiseREDUCT)
Značka produktu
WINEO
Tloušťka
5.5 mm
23/31
Povrchová úprava
Imitace travertinu, mikro zkosené hrany
Rozměry
610 x 305 mm