Výprodej podlah
SLEVA AŽ 80%
Vše skladem a ihned k odběru
Přední dodavatel
PODLAHOVÝCH KRYTIN
do České republiky
Vyzkoušejte naše
EKOLOGICKÉ PODLAHY

V našem sortimentu naleznete dřevěné podlahy, vinylové podlahy, laminátové podlahy, SPC minerální podlahy, marmoleum, sportovní podlahy, ekologické podlahy a doplňky značek Kährs, Wineo, Purline, 1FLOOR, Bauwerk, Classen, mFLOR, Arbiton, Upofloor, Forbo, Polarwood, 2tec2, Küberit, Desono, Bolta, K-Produkt a další.

Proč my?

Jsme firma s více než 27letou tradicí v prodeji podlahových krytin. Působíme v České republice, Maďarsku a na Slovensku. Nabízíme vám kvalitní dřevěné podlahy, laminátové podlahy, vinylové podlahy, SPC minerální podlahy a nejnověji také ekologické přírodní podlahy od předních světových výrobců. V našem sortimentu naleznete podlahy a doplňky značek Kährs, Wineo, Purline, 1FLOOR, Bauwerk, Classen, mFLOR, Arbiton, Upofloor, Forbo, Polarwood, 2tec2, Küberit, Desono, Bolta, K-Produkt a další.

Ekologická výroba
Ekologická výroba
Výborný servis
Výborný servis
Široká nabídka
Široká nabídka
Perfektní design
Perfektní design
let na trhu
27 +
prodaných m²
9,5+ mil
zaměstnanců
40+ +

Vytvoř návrh

Vyzkoušejte náš originální online nástroj pro návrh interiéru podlay, který vám umožní vytvářet jedinečné a kreativní návrhy interiéru s podlahy. Tento nástroj disponuje širokým výběrem podlah z našeho sortimentu s různými barvy, vzory a strukturou
Vytvoř návrh

NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA

Najděte nejbližší prodejnu a neváhejte si vyzkoušet naše produkty na živo. Procházejte se, kombinujte, srovnávejte a nechte si poradit od profesionálů, kteří vám zodpoví všechny otázky. Můžete si vzorek zapůjčit také domů.
NEJBLIŽŠÍ PRODEJNA

UŽ 27 LET PRODÁVÁME PODLAHOVÉ KRYTINY S LÁSKOU

         

Kratochvíl parket profi patří mezi přední dovozce podlahových krytin do České republiky, na Slovensko a Maďarsko. Společnost byla založena již v roce 1993 a od počátku se specializujeme především na prodej dřevěných parket. V současné době je naše portfolio již velmi široké, společným ukazatelem všech nabízených podlah je vysoká kvalita, perfektní design a ekologická výroba.

Dodavatelé